Coaching indywidualny: zapisz się w dowolnym momencie roku

Strefa płatnego parkowania

Przypominamy o wydłużonych godzinach obowiązywania strefy płatnego parkowania

Free internet resources - listening and reading

Zapraszam na kolejne spotkanie w wirtualnej klasie - 9.03 (piątek) godz.18:00

Success at CAE Speaking

Zapraszamy na 3 część szkolenia online nt. CAE Speaking

Chcesz wiedzieć jak uczyć się słownictwa używając internetu?

Dołącz do naszego bezpłatnego szkolenia w wirtualnej klasie.

Merry Christmas...

and a Happy New Year!

Przerwa świąteczno-noworoczna

Już niedługo Święta...

Już wkrótce darmowe szkolenia online!

Od stycznia rozpoczynamy serię darmowych szkoleń online.

11 listopada dniem wolnym

Godziny otwarcia biura

Tutaj znajdziesz godziny otwarcia biura Centrum

Następny

Anna Kolbuszewska i Andrzej Stęsik o Intersection

Centrum Szkoleniowe INTERSECTION jest wyspecjalizowaną firmą prowadzoną przez Annę Kolbuszewską i Andrzeja Stęsika – dwoje profesjonalistów z wysokimi kwalifikacjami do szkolenia w zakresie języka angielskiego, kwalifikacjami biznesowymi zdobytymi w Polsce i Wielkiej Brytanii, oraz z dużym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń.
Pomagamy naszym klientom przełamywać bariery w komunikacji. I to nie tylko na płaszczyźnie językowej – tak, aby mogli oni skuteczniej funkcjonować w środowisku międzynarodowym. Chcemy przekazać im choć część naszej fascynacji językiem angielskim – aby mogli, tak jak my, podróżować bez przeszkód w najodleglejsze zakątki świata – obojętnie czy pcha ich tam przygoda, uczucie czy praca.

 

Andrzej Stęsik

Andrzej StęsikW liceum słuchaliśmy rocka anglosaskiego – Pink Floyd, Genesis, Led Zeppelin, Deep Purple, Queen. Teksty z “Dark Side of the Moon” Pink Floyd pracowicie tłumaczyłem na polski. Wszyscy wokół kojarzyli mnie przede wszystkim z angielskim.

Czytaj więcej

 

Anna Kolbuszewska

Anna KolbuszewskaPo roku studiów w Poznaniu zdecydowałam się przenieść na Uniwersytet Jagielloński – i był to strzał w dziesiątkę. Kraków to miasto zupełnie inne od Poznania, i przez to fascynujące. Poznań ma swoją "sznekę z glancem", w Krakowie wychodzi się "na pole" a nie "na dwór". W Poznaniu jeżeli masz zrobić coś dzisiaj, lepiej abyś to zrobił wczoraj. W Krakowie niebo się nie zawali jeżeli to zrobisz jutro, albo pojutrze, albo i za tydzień.

Czytaj więcej