Szkolenia indywidualne

Są to specjalne szkolenia przeznaczone dla osób, których potrzeby językowe wymagają indywidualnego programu nauczania. Długość trwania szkolenia, ilość zajęć w tygodniu i czas pojedynczego spotkania są dostosowane do potrzeb i możliwości klienta.

Innymi słowy, nie ma dwóch identycznych szkoleń indywidualnych, tak jak nie ma dwóch identycznych osób – każdy z nas jest unikalny.

Profil szkolenia indywidualnego zależy tylko i wyłącznie od sytuacji i potrzeb konkretnej osoby – możliwości precyzyjnego dostosowania kursu do indywidualnych wymagań są olbrzymie. Innymi słowy, nie ma dwóch identycznych szkoleń.

W trakcie zajęć indywidualnych uwaga trenera jest skupiona tylko na Tobie, dzięki czemu nic nie ujdzie jego uwadze. Może on tak pokierować tempem i charakterem szkolenia, że będzie on „uszyty na Twoją miarę”. Dzięki temu szkolenie jest niezwykle skuteczne, a pieniądze na niego wydane to znakomita inwestycja.

Szkolenia indywidualne oferujemy w wersji standardowej lub w wirtualnej klasie.

Trener projektuje indywidualny program szkolenia po przeprowadzeniu testu określającego poziom zaawansowania klienta i analizie jego potrzeb językowych. Może to być program oparty na wybranym podręczniku, ale może też być to program specjalistyczny, realizowany na podstawie materiałów z bardzo różnych źródeł. Może to być kurs angielskiego ogólnego, lub Business English, ale też angielskiego ogólnego z wybranymi elementami Business English.

Prowadzimy także szkolenia indywidualne przygotowujące do wszystkich egzaminów Cambridge.

Zobacz także

Szkolenia dla klientów korporacyjnych

zarówno szkolenia grupowe jak i indywidualne. W obu przypadkach programy szkoleń, ich wymiar i intensywność są uzgadniane indywidualnie.

Skontaktuj się z nami

Poznań, ul. Limanowskiego 24/5
e-mail: info@intersection.pl
W przypadku pierwszej konsultacji
prosimy o kontakt na nasz adres e-mail